Przejdź do głównej zawartości

"Dawniej i Dziś"

Smerfy mogły przekonać się, jak kiedyś wyglądał świat. Przedszkolaki, poznały takie sprzęty jak: młynek do kawy, telefon, rzutniki do bajek.  Wielką radość sprawiła możliwość obejrzenia na własne oczy dawnych urządzeń i porównanie ich z tymi aktualnymi.   
Przedszkolaki mieliły kawę w młynku, wykręcały nr telefony do mamy ;) a na zakończenie w "naszej przedszkolnej sali kinowej" obejrzały bajki ponadczasowe, mądre, bez przemocy. 
                                    OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

 

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach

          9 lutego  w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka".  Wnuczęta wierszem, piosenką i tańcem  dziękowały dziadkom za ich miłość,  dobre rady i obecność w codziennym życiu, oraz życzyły długich lat życia w dobrym zdrowiu i emerytury większej :) Po występach dzieci wręczyły swoim gościom przygotowane wcześniej upominki  oraz uściski i buziaki.  Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek za który rodzicom bardzo dziękujemy  :)