Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 20-24.11.2023 r.

 

20-24.11.2023 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata cytrynowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, twarożkiem

 ze szczypiorkiem

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Kapu
śniak z kiszonej kapusty, makaron w sosie serowo-śmietanowym,

sok owocowy

Podwieczorek: Kanapki z pieczywa mieszanego z paprykarzem z kaszy jaglanej

 i ogórkiem kiszonym, herbata ziołowa

(alergeny: seler, gluten, mleko)

Wtorek:

I śniadanie:  Kawa zbożowa, herbata owocowa, bułka pszenna i grahamka

 z masełkiem, sałatą lodową, polędwicą drobiową i pomidorem

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Grochówka, wątróbka wieprzowa, ziemniaki, sałatka grecka,  sok owocowy

Podwieczorek: Budyń czekoladowy

 (alergeny:   seler, gluten, mleko)

Środa:

I śniadanie: Kaszka kukurydziana z mlekiem,  bułka mleczna z masełkiem i dżemem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa

 II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa neapolitańska, risotto z warzywami i kiełbaską, sok owocowy

Podwieczorek: Ptasie mleczko z galaretką

(alergeny:  seler, gluten , mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Kakao, herbata imbirowa, chleb pszenny i razowy z masełkiem, pastą

z ryby gotowanej, jajka i ogórka konserwowego

II śniadanie : Marchewkowe paluszki, woda

Obiad: Krem z dyni, kargule, ziemniaki, surówka z marchewki i jabłka z jogurtem naturalnym,  sok owocowy

Podwieczorek: „Makaron w śniegu”

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

Piątek:

I śniadanie: Herbata z cytryną, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, żółtym serem

 i papryką czerwoną

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Krupnik, ryba sote, ziemniaki, zielona fasolka szparagowa,   sok owocowy

Podwieczorek: „Biszkoptowe misie”

(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba)

 

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy