Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 27.11.-01.12.2023 r.

 

27.11.-01.12.2023  r.

 

 

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata z cytryną , kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem

i makrelą w sosie pomidorowym

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa jarzynowa z kasz
ą jaglaną, naleśniki z jabłkiem, sok owocowy

 Podwieczorek: Pieczywo wasa z pastą z brokułu gotowanego,  herbatka imbirowa

(alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja, ryba)

Wtorek:

I śniadanie: Naworka-polewka, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, wątrobianką

 i ogórkiem kiszonym, herbata koperkowa

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad : Zupa koperkowa, gulasz z karkówki, kasza bul gur, surówka z modrej kapusty

z jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek: Galaretka z brzoskwinią

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

Środa:

I śniadanie: Kakao, herbata owocowa, chleb pszenny i razowy z masełkiem, kiełbaską zielonogórską,  żółtą papryką i kiełkami rzodkiewki

 II śniadanie : Banan, woda

Obiad:   Zupa gulaszowa , bułeczka pszenna, sok owocowy

Podwieczorek: Drożdżówka z budyniem

(alergeny: seler, gluten, mleko, sezam)

Czwartek:

I śniadanie: Kawa zbożowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałatą lodową, polędwicą drobiową i ogórkiem zielonym,  herbatka ziołowa

II śniadanie : Mandarynka, woda

Obiad: Zupa skandynawska, nugettsy, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej z kukurydzą, ogórkiem i koperkiem, sok owocowy

Podwieczorek: Kaszka manna z sokiem malinowym

(alergeny:  seler, gluten, mleko,  jaja, sezam )

Piątek:

I śniadanie: Herbata owocowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,

pastą z jajka gotowanego ze szczypiorkiem

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Rosół z makaronem, ryba gotowana, ziemniaki, sos musztardowy, mini marchewka gotowana, sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt truskawkowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba, gorczyca)

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy