Spotkanie świąteczne z Mikołajem- wycieczka do Śmigla/Robaczyna

Dziś Smerfy i Pszczółki wybrały się na spotkanie z Świętym Mikołajem. Początek wyprawy miał miejsce w Śmiglu, na peronie Śmigielskiej Kolejki Wąskotorowej. Dzieci z niecierpliwością czekały na nadjeżdżający czerwony pojazd w którym czekał już na nich specjalnych gość - Św. Mikołaj. Była to nie lada gratka, gdyż niektórzy po raz pierwszy mieli okazję podróżować pociągiem. W udekorowanej świątecznie kolejce przedszkolaki pojechały do Robaczyna na salę wiejską w której odbyły się warsztaty tworzenia ozdób świątecznych oraz wspólne zabawy.

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach