Przejdź do głównej zawartości

Spotkanie świąteczne z Mikołajem- wycieczka do Śmigla/Robaczyna

 Dziś Smerfy i Pszczółki wybrały się na spotkanie z Świętym Mikołajem. Początek wyprawy miał miejsce w Śmiglu, na peronie Śmigielskiej Kolejki Wąskotorowej. Dzieci z niecierpliwością czekały na nadjeżdżający czerwony pojazd w którym czekał już na nich specjalnych gość - Św. Mikołaj. Była to nie lada gratka, gdyż niektórzy po raz pierwszy mieli okazję podróżować pociągiem. W udekorowanej świątecznie kolejce przedszkolaki pojechały do Robaczyna na salę wiejską w której odbyły się warsztaty tworzenia ozdób świątecznych oraz wspólne zabawy.OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

 

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach

          9 lutego  w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka".  Wnuczęta wierszem, piosenką i tańcem  dziękowały dziadkom za ich miłość,  dobre rady i obecność w codziennym życiu, oraz życzyły długich lat życia w dobrym zdrowiu i emerytury większej :) Po występach dzieci wręczyły swoim gościom przygotowane wcześniej upominki  oraz uściski i buziaki.  Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek za który rodzicom bardzo dziękujemy  :)