Wycieczka do Lasu

W piątek 3 listopada 2023 roku, grupy Misie i Smerfy pojechały na wycieczkę do lasu niedaleko Wielichowa. Głównym celem wizyty było przybliżenie przedszkolakom środowiska przyrodniczego, jakim jest las oraz zapoznanie dzieci ze zwierzętami i roślinami tam występującymi.
    Przedszkolaki wyruszyły na spacer leśnymi dróżkami, by dojść do paśnika, w którym zostawiły smakołyki dla leśnych zwierząt.
Dzieci nauczyły się prawidłowego zachowania w lesie, by nie ucierpiała leśna przyroda. Zrozumiały znaczenie lasu dla ludzi i zwierząt.
    Pełne wiedzy o lesie i niezapomnianych wrażeń przedszkolaki wróciły do przedszkola, by obejrzeć prezentację przygotowaną specjalnie na tą okazję.
Dziękujemy rodzicom za przyniesione jedzonko dla zwierząt  :)

Święto Rodziny u Krasnoludków

Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym