Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 27-29.12.2023 r.

 

27-29.12.2023 r.

Środa:

I śniadanie: Kakao, herbata rumiankowa,

chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,

 pastą  z makreli w sosie pomidorowym

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad : Zraz mielony, ziemniaki puree, surówka z kiszonej kapusty z marchewką

i olejem, sok owocowy

Podwieczorek: Kaszka manna z sokiem malinowym

 (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

 

 

Czwartek:

I śniadanie: Kawa zbożowa, chleb pszenny i razowy z masełkiem, sałatą lodową

 i polędwicą drobiową i rzodkiewką, herbata koperkowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Kurczak w rękawie, ziemniaki, surówka z białej kapusty z marchewką,

 jabłkiem, natką pietruszki i jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek: Galaretka owocowa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

 

Piątek:

I śniadanie: Płatki owsiane na mleku, kawiorek z masełkiem i miodem wielokwiatowym, herbata ziołowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Jajko w sosie musztardowym, ziemniaki, groszek z marchewką,

sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja)

OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

 

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach

          9 lutego  w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka".  Wnuczęta wierszem, piosenką i tańcem  dziękowały dziadkom za ich miłość,  dobre rady i obecność w codziennym życiu, oraz życzyły długich lat życia w dobrym zdrowiu i emerytury większej :) Po występach dzieci wręczyły swoim gościom przygotowane wcześniej upominki  oraz uściski i buziaki.  Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek za który rodzicom bardzo dziękujemy  :)