Mikołajki - Smerfy

"Ding dong ding dong spadł już śnieg
Pierwsza gwiazdka z nami jest
Jest ktoś taki ktoś kto chce
Właśnie dziś odwiedzić mnie
Miły starszy siwy Pan
Z wielkim workiem przyjdzie sam
I dostaniesz to co chcesz
Dzisiaj jest magiczny dzień"

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach

9 lutego  w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka".  Wnuczęta wierszem, piosenką i tańcem  dziękowały dziadkom za ich miłość,  dobre rady i obecność w codziennym życiu, oraz życzyły długich lat życia w dobrym zdrowiu i emerytury większej :) Po występach dzieci wręczyły swoim gościom przygotowane wcześniej upominki  oraz uściski i buziaki.  Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek za który rodzicom bardzo dziękujemy  :)