"Misiowe sposoby na nocne strachy"

W czwartek przyszła do naszej grupy Pani Ewa z Biblioteki Publicznej w Wielichowie, która przeczytała bajkę pt.: " Misiowe sposoby na nocne strachy". Książka ta, zaprezentowana w formie teatrzyku kamisibai, ukazuje jak zmienić nocne strachy na kolorowe sny.
Dziękujemy za przemiłe spotkanie!

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach