Przejdź do głównej zawartości

Spotkanie z mamą Emila

 

W środę mieliśmy przyjemność gościć w naszej grupie mamę Emila oraz jego brata Sergiusza. 
Pani Monika opowiedziała nam jak wygląda życie Sergiusza, chłopca z niepełnosprawnością w stopniu głębokim. 
Spotkanie to miało na celu ukazać maluszkom, że niezależnie od wyglądu, choroby czy wieku każdy chce być szczęśliwy, akceptowany i kochany.
Empatia, zrozumienie, życzliwość- to cechy, których  trzeba uczyć i pielęgnować już od najmłodszych lat.
Dodatkowo Pani Monika opowiedziała o swojej pasji i zagłębiła nas w tajniki aromaterapii, wprowadzając nas w niesamowity świat zapachów.
Dziękujemy za bardzo fascynujące spotkanie. 


OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

 

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach

          9 lutego  w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka".  Wnuczęta wierszem, piosenką i tańcem  dziękowały dziadkom za ich miłość,  dobre rady i obecność w codziennym życiu, oraz życzyły długich lat życia w dobrym zdrowiu i emerytury większej :) Po występach dzieci wręczyły swoim gościom przygotowane wcześniej upominki  oraz uściski i buziaki.  Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek za który rodzicom bardzo dziękujemy  :)