Przejd藕 do g艂贸wnej zawarto艣ci

Bal Karnawa艂owy, Pszcz贸艂ki馃悵

 Hej偶e, hej偶e, hola, hola, ta艅cz膮 dzieci z przedszkola. Karnawa艂owy bal maj膮. Och, jak pi臋knie wygl膮daj膮! 馃Ω馃懏馃拑馃暫

Dzi臋kujemy dzieciom i rodzicom za zaanga偶owanie w przygotowaniu pi臋knych stroj贸w. Kolejny bal ju偶 za rok!馃檪


OSTATNIO CZYTANE

Dzie艅 Babci i Dziadka u Krasnoludk贸w

 Dzisiaj odby艂a si臋 uroczysto艣膰 Dnia Babci i Dziadka 馃槉 Dzieci podczas cz臋艣ci artystycznej zaprezentowa艂y piosenki oraz poznane ta艅ce. Babcie oraz dziadkowie r贸wnie偶 musieli wykaza膰 si臋 niema艂ymi umiej臋tno艣ciami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po wyst臋pach przyszed艂 czas na pocz臋stunek. Nie zabrak艂o wsp贸lnych zdj臋膰 :)  Dzi臋kujemy bardzo za przybycie :) 

Dzie艅 Babci i Dziadka u Mi艣k贸w

 

Dzie艅 Babci i Dziadka w Smerfach

          9 lutego  w naszej grupie odby艂a si臋 uroczysto艣膰 z okazji "Dnia Babci i Dziadka".  Wnucz臋ta wierszem, piosenk膮 i ta艅cem  dzi臋kowa艂y dziadkom za ich mi艂o艣膰,  dobre rady i obecno艣膰 w codziennym 偶yciu, oraz 偶yczy艂y d艂ugich lat 偶ycia w dobrym zdrowiu i emerytury wi臋kszej :) Po wyst臋pach dzieci wr臋czy艂y swoim go艣ciom przygotowane wcze艣niej upominki  oraz u艣ciski i buziaki.  Po cz臋艣ci oficjalnej przyszed艂 czas na s艂odki pocz臋stunek za kt贸ry rodzicom bardzo dzi臋kujemy  :)