Przejd藕 do g艂贸wnej zawarto艣ci

Bal Karnawa艂owy, Pszcz贸艂ki馃悵

 Hej偶e, hej偶e, hola, hola, ta艅cz膮 dzieci z przedszkola. Karnawa艂owy bal maj膮. Och, jak pi臋knie wygl膮daj膮! 馃Ω馃懏馃拑馃暫

Dzi臋kujemy dzieciom i rodzicom za zaanga偶owanie w przygotowaniu pi臋knych stroj贸w. Kolejny bal ju偶 za rok!馃檪


OSTATNIO CZYTANE

Wycieczka do J贸zef贸wki

Dzi艣 Krasnale i Misie wybra艂y si臋 na wycieczk臋 do Zagrody Rodzinnej Siedlisko J贸zef贸wka w S膮topach . Wyprawa przedszkolak贸w by艂a niezwyk艂ym i niezapomnianym dla nich prze偶yciem. Mog艂y one z bliska obserwowa膰  zachowanie zwierz膮t. Pozna艂y tak偶e wiele ciekawostek na temat ich 偶ycia i zwyczaj贸w. G艂askanie i przytulanie k贸z, lam, alpak czy owieczek sprawi艂o dzieciom wiele przyjemno艣ci. Du偶ym prze偶yciem by艂o tak偶e karmienie lemur贸w. Opr贸cz spotkania ze zwierz臋tami przedszkolaki wzi臋艂y r贸wnie偶 udzia艂 w warsztatach plastycznych, na kt贸rych z ogromnym zaanga偶owaniem tworzy艂y z drewna i waty przepi臋kne kozy. Dodatkowo dzieci mia艂y okazj臋 bawi膰 w ma艂pim gaju, co sprzyja艂o dobrej zabawie. Ca艂a wycieczka mia艂a olbrzymi walor edukacyjny ale tak偶e by艂a wspania艂ym sposobem na integracj臋 oraz rozwijanie wi臋zi spo艂ecznych.  

Dzie艅 Mamy i Taty w grupie Misie

Jad艂ospis 03-07.06.2024 r.

       03-07.06.2024 r. Poniedzia艂ek: I 艣 niadanie: Herbata z cytryn 膮 , chleb pszenny i s艂onecznikowy z mase艂kiem,   z makrel 膮 w sosie pomidorowym II 艣 niadanie: Lody waniliowe z okazji Dnia Dziecka Obiad: Zupa ziemniaczana, spaghetti w sosie 艣 mietanowo-kremowym,   nap贸j owocowy Podwieczorek:   Arbuzowe tr贸jk 膮 ty, woda (alergeny: seler, gluten, mleko, ryba) Wtorek: I 艣 niadanie: Kakao, herbata rumiankowa, bu艂ka pszenna i grahamka z mase艂kiem, 偶 贸艂tym serem, w 臋 dlin 膮 drobiow 膮 i rzodkiewk 膮 II 艣 niadanie: Marchewkowe chipsy, woda Obiad : Sztuka mi 臋 sa w sosie w艂asnym, pyzy, sur贸wka wiosenna (m艂oda kapusta z jab艂kiem, kukurydz 膮 , koperkiem i jogurtem naturalnym), nap贸j   owocowy Podwieczorek: Kaszka kukurydziana z sokiem malinowym   (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam) 艢 roda: I 艣 niadanie: Kakaowe p艂atki zbo 偶 owe z   mlekiem, bu艂ka   mleczna z mase艂kiem i d 偶 emem niskos艂odzonym truskawkowym, herbata rumiankowa   II 艣 niadanie :