Przejdź do głównej zawartości

Wizyta Pani fryzjerki w Smerfach

         W środę mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu Panią Marię - mamę Yuriego wykonującą zawód fryzjera. Pani  Maria opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, pokazała swoje akcesoria fryzjerskie i urządziła dzieciom mały pokaz pracy fryzjera, co wywołało mnóstwo emocji. Zaprezentowała dzieciom atrybuty fryzjera: różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, prostownicę, lokówkę, karbownicę i wiele innych. Następnie Pani Maria  wykonała  wyjątkowe i fantazyjne fryzury chętnym dzieciom. U chłopców pojawił się żelowe fryzury, natomiast wśród dziewczynek królowały: warkocze, koki, fale, loki. Każda dziewczynka miała inną fryzurę. 

Serdecznie dziękujemy Pani Marii za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.
OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

 

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach

          9 lutego  w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka".  Wnuczęta wierszem, piosenką i tańcem  dziękowały dziadkom za ich miłość,  dobre rady i obecność w codziennym życiu, oraz życzyły długich lat życia w dobrym zdrowiu i emerytury większej :) Po występach dzieci wręczyły swoim gościom przygotowane wcześniej upominki  oraz uściski i buziaki.  Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek za który rodzicom bardzo dziękujemy  :)