Dzień Babci i Dziadka w Tygryskach

Dziś Tygryski obchodziły  Dzień Babci
 i Dziadka. Przygotowały dla swoich gości program pt. " Babci i Dziadka każdemu dziecku w życiu potrzeba". Poprzez wierszyki i piosenki wyraziły swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy  dużo zdrowia
i radości :)

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)