Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 19-23.02.2024 r.

 

19-23.02.2024 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata z cytryną, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, żółtym serem i ogórkiem konserwowym

 II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa jarzynowa,
  jajko gotowane, ziemniaki, sos musztardowy, bukiet warzyw, sok owocowy

Podwieczorek:  Andruty z masełkiem i  dżemem  truskawkowym niskosłodzonym, herbata ziołowa

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja)

Wtorek:

I śniadanie:  Herbata owocowa, kakao, bułka pszenna i grahamka z pastą z fileta drobiowego, ogórka i jajka

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Cebulowy krem z grzankami, gulasz z warzywami, kasza jęczmienna,  

sok owocowy

Podwieczorek: Galaretka owocowa

(alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam)

Środa:

I śniadanie: Herbata rumiankowa, płatki kukurydziane z mlekiem,

kawiorek z masełkiem i miodem wielokwiatowym

 II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Frykatelki, ziemniaki puree, surówka z selera i ananasa z żurawiną i jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek:  Tostowe Uśmiechy, herbata ziołowa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Czwartek:

I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata ziołowa z koprem włoskim, chleb pszenny

 i wieloziarnisty z masełkiem, sałatą rukola, polędwicą  i kiełkami brokułu  

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Rosół z makaronem, potrawka z ryżem, groszek z marchewką, sok owocowy

Podwieczorek:  Pieczywo wasa z paprykarzem wege z soczewicy, herbata melisa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Piątek:

I śniadanie: Herbata owocowa,   kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem, tuńczykiem w sosie pomidorowym

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa ogórkowa, kotlecik z kaszy manny, surówka z marchewki i jabłka

z jogurtem naturalnym,  sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba, jaja)

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy