Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 22-26.04.2024 r.

 

JADŁOSPIS 22-26.04.2024 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Kakao, herbata z miodem i cytryną, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem, pasztetem – drobiowo- pomidorowym i żółtą papryką

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa z zielonej fasoli z ziemniakami
, naleśniki z jabłkiem,  

napój owocowy

Podwieczorek:  Pieczywo wasa z brokułem gotowanym, herbatka

(alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja)

 

Wtorek:

I śniadanie:  Płatki jęczmienne na mleku, rogal   mleczny  z dżemem niskosłodzonym malinowym, herbatka koperkowa

II śniadanie: Arbuz, woda

Obiad : Cebulowy krem z grzankami, zraz mielony, ziemniaki puree, surówka z selera

 i ananasa z żurawiną i jogurtem naturalnym, napój owocowy

Podwieczorek: Galaretka owocowa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

 

Środa:

I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata owocowa, bułka pszenna i grahamka

 z masełkiem, sałatą lodową, pieczenią wieprzową,  rzodkiewką i ogórkiem zielonym

 II śniadanie : Banan, woda

Obiad: Barszcz zabielany z makaronem, parówka w sosie greckim, ziemniaki, napój wiśniowy

 Podwieczorek: Kakaowe kulki zbożowe z mlekiem

(alergeny: seler, gluten, mleko, sezam)

 

Czwartek:

I śniadanie: Kakao, chleb pszenny i razowy z masełkiem, sałatą masłową, kiełbasą krakowską, pomidorem ,   herbatka ziołowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Zupa neapolitańska, kurczak w curry, ryż, sos jogurtowo-czosnkowy, napój malinowy

Podwieczorek: Kefir truskawkowo-bananowy, ziołowe wafle kukurydziane

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

 

Piątek:

I śniadanie: Herbata  rumiankowa, bułka pszenna i razowa z masełkiem,

pastą z tuńczyka w sosie pomidorowym i kiełkami rzodkiewki

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem,  ryba sote, ziemniaki, mini marchewka gotowana, napój owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko,  ryba, jaja)

 

                               Przedszkole zastrzega możliwość zmian w jadłospisie

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy