Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 29-30.04.2024 r.

 

29-30.04.2024 r.

 

Poniedziałek:

I śniadanie:  Kaszka manna na mleku,  herbata miętowa,

bułka pszenna i grahamka

z  pastą z makreli

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Pulpety w sosie pomidorowym,

surówka z białej kapusty z marchewką , jabłkiem

i jogurtem naturalnym, ziemniaki, napój wiśniowy

Podwieczorek:  Andruty z dżemem niskosłodzonym malinowym,

kawa zbożowa

Alergeny: (seler, gluten,  mleko, ryba)

 

Wtorek:

I śniadanie:  Herbata owocowa, płatki  kukurydziane na mleku,

kanapki z pieczywa mieszanego z kiełbaską zielonogórską

i ogórkiem konserwowym

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Kotlet schabowy, ziemniaki puree,

kapusta zasmażana, napój owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

Alergeny: (seler, gluten,  mleko, jaja)

 

 

Przedszkole zastrzega możliwość zmian w jadłospisie.

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy