piątek, 8 lipca 2016

Festyn rodzinny

11 czerwca 2016 roku dzieci oraz personel Przedszkola " Świat Bajek" w Wielichowie zaprosiły panią burmistrz Honoratę Kozłowską oraz swoich najbliższych na festyn rodzinny. Podczas tej uroczystości każda grupa zaprezentowała krótki program artystyczny a następnie dzieci obdarowały najbliższych uroczymi  upominkami. Było to niezwykle wzruszające wydarzenie zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Celem tego festynu było uświadomienie wszystkim  tego jak ważna jest obecność bliskich w ważnych sytuacjach naszego życia oraz wspólne spędzanie wolnego czasu.  To wolne sobotnie popołudnie nasze przedszkolaki miały  okazję spędzić  wspólnie z rodziną przy ognisku biorąc także udział w różnych atrakcjach i konkurencjach. Dziękujemy rodzicom za przybycie i  zaangażowanie .