Dzień Babci i Dziadka w grupie Pszczółek

" Nadszedł Dzień Babci i Święto Dziadziusia, o tych dniach pamięta każdy wnuczek i wnusia! "

20.01.2017r. dzieci z grupy Pszczółek zaprosiły swoje Babcie i Dziadków aby uczcić ich święto. Z tej okazji Pszczółki zaprezentowały swoim gościom piękne przedstawienie o tematyce świątecznej a następnie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki dla swoich ukochanych dziadków ! Nie sposób było nie dostrzec dumy i łez wzruszenia u zaproszonych gości. Po występie dzieci wręczyły dziadkom upominki i zaprosiły na poczęstunek.  Nie obyło się także bez wspólnych zabaw tanecznych :) To było naprawdę piękne, przepełnione ciepłem rodzinnym spotkanie !

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Pasowanie na przedszkolaka