Dzień Babci i Dziadka w grupie Pszczółek

" Nadszedł Dzień Babci i Święto Dziadziusia, o tych dniach pamięta każdy wnuczek i wnusia! "

20.01.2017r. dzieci z grupy Pszczółek zaprosiły swoje Babcie i Dziadków aby uczcić ich święto. Z tej okazji Pszczółki zaprezentowały swoim gościom piękne przedstawienie o tematyce świątecznej a następnie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki dla swoich ukochanych dziadków ! Nie sposób było nie dostrzec dumy i łez wzruszenia u zaproszonych gości. Po występie dzieci wręczyły dziadkom upominki i zaprosiły na poczęstunek.  Nie obyło się także bez wspólnych zabaw tanecznych :) To było naprawdę piękne, przepełnione ciepłem rodzinnym spotkanie !

Jadłospis 27.09-01.10.2021 r.

27.09-01.10.2021 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata mi ę towa , chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   serem ż ółtym i ogórkiem zielonym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Barszcz czerwony z ziemniakami, nal e ś niki z jabłkiem i cukrem trzcinowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Pieczywo wasa z past ą z brokułu gotowanego, herbatka (alergeny: seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Kakao, herbata z cytryn ą , bułka pszenna i grahamka z pieczeni ą rzymsk ą   i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa porowo-ziemniaczana, spaghetti z klopsikami w sosie pomidorowym, sok owocowy   Podwieczorek: Galaretka owocowa (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam) Ś roda: I ś niadanie: Herbata rumiankowa, kaszka kukurydziana na mleku, bułka mleczna   z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym   II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad:   Karkówka w sosie własnym, pyzy, surówka z białej kapusty z marchewk ą

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.