Dzień Babci i Dziadka w grupie Smerfów

" Ogród miłości i ciepła wyrasta z serc dziadków :) "

Mnóstwo ciepłych, pełnych miłości relacji dzieci z dziadkami mogliśmy dziś obserwować w grupie Smerfów podczas uroczystości Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z naszej grupy zaprosiły swoich najbliższych aby pokazać im jak bardzo są dla nich ważni, podziękować za ich miłość, cierpliwość i troskę. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem przedstawiły zaproszonym gościom przedstawienie o tematyce świątecznej oraz widowisko pt.: " Dziadek, stołek i rosołek" D. Gellner. Nasi milusińscy wypadli wspaniale. Dowodem tego były wyrazy twarzy Babć i Dziadków oraz ich słowa uznania. Po przedstawieniu dzieci zaśpiewały swoim najbliższym głośne " Sto lat" a następnie wręczyły upominki. Po pysznym poczęstunku przygotowanym przez mamy naszych przedszkolaków dzieci zaprosiły gości do wspólnej zabawy. To był naprawdę wesoły dzień. Dziękujemy Babciom i Dziadkom za przybycie a rodzicom Smerfów za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości. :)

Jadłospis 31.05.-04.06.2021 r.

31.05-04.06.2021 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   twaro ż kiem i szczypiorkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa ogórkowa,   makaron w sosie bolo ń skim, sok owocowy Podwieczorek:   Budy ń malinowy (alergeny: seler, gluten, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Kakao, herbata z cytryn ą , bułka pszenna i grahamka z pasztetem drobiowo-pomidorowym i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Karkówka w sosie własnym, pyzy, surówka z marchewki i jabłka z jogurtem naturalnym, sok owocowy Podwieczorek: Lody z okazji „Dnia Dziecka”   (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam) Ś roda: I ś niadanie: Herbata rumiankowa, pełnoziarniste płatki zbo ż owe z owocami i mlekiem, bułka mleczna masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym   II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad:   Kotlet mielony, ziemniaki puree, buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek:   Galaretka pomara ń czowa

Dzień Dziecka

Co tu dużo pisać to był wspaniały dzień :)  Oby takich było jak najwięcej :)  Wszystkim dzieciom tym małym i dużym  życzymy wszystkiego dobrego :)

Wycieczka do Restauracji