"Jarosław Bogucki / rzeźba_hologram " - Przedszkolaki w MAGLU

Dzieci z naszego przedszkola ponownie miały możliwość uczestniczenia w spotkaniu kuratorskim prowadzonym przez pana Dawida Szafrańskiego. Tym razem w Galerii Sztuki Współczesnej MAGIEL,  przedszkolaki zobaczyły prace pana Jarosława Boguckiego, który zaprezentował swoje realizacje z zakresu rzeźby i hologramu. Zaprezentowane prace wywołały na twarzach dzieci zdumienie. Pan Dawid, jako inicjator tego spotkania opowiedział dzieciom o cechach charakterystycznych przedstawionych prac oraz o ich specyfice powstawania. Przyznać należy, że Pan Dawid zadbał o to aby dzieci miały możliwość zobaczenia najistotniejszych elementów  w prezentowanych dziełach. Celem tego spotkania było wzbogacenie wiadomości dzieci na temat obszaru jakim jest sztuka, wykształtowanie wrażliwości artystycznej  a także wzbogacenie słownika dzieci w danym obszarze.

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D