"Jarosław Bogucki / rzeźba_hologram " - Przedszkolaki w MAGLU

Dzieci z naszego przedszkola ponownie miały możliwość uczestniczenia w spotkaniu kuratorskim prowadzonym przez pana Dawida Szafrańskiego. Tym razem w Galerii Sztuki Współczesnej MAGIEL,  przedszkolaki zobaczyły prace pana Jarosława Boguckiego, który zaprezentował swoje realizacje z zakresu rzeźby i hologramu. Zaprezentowane prace wywołały na twarzach dzieci zdumienie. Pan Dawid, jako inicjator tego spotkania opowiedział dzieciom o cechach charakterystycznych przedstawionych prac oraz o ich specyfice powstawania. Przyznać należy, że Pan Dawid zadbał o to aby dzieci miały możliwość zobaczenia najistotniejszych elementów  w prezentowanych dziełach. Celem tego spotkania było wzbogacenie wiadomości dzieci na temat obszaru jakim jest sztuka, wykształtowanie wrażliwości artystycznej  a także wzbogacenie słownika dzieci w danym obszarze.

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Pracowite Pszczółki

W czasie nauczania zdalnego dzieci z grupy Pszczółki wykazały się pomysłowością i wykonały       w domu przepiękne prace plastyczne.