"Jarosław Bogucki / rzeźba_hologram " - Przedszkolaki w MAGLU

Dzieci z naszego przedszkola ponownie miały możliwość uczestniczenia w spotkaniu kuratorskim prowadzonym przez pana Dawida Szafrańskiego. Tym razem w Galerii Sztuki Współczesnej MAGIEL,  przedszkolaki zobaczyły prace pana Jarosława Boguckiego, który zaprezentował swoje realizacje z zakresu rzeźby i hologramu. Zaprezentowane prace wywołały na twarzach dzieci zdumienie. Pan Dawid, jako inicjator tego spotkania opowiedział dzieciom o cechach charakterystycznych przedstawionych prac oraz o ich specyfice powstawania. Przyznać należy, że Pan Dawid zadbał o to aby dzieci miały możliwość zobaczenia najistotniejszych elementów  w prezentowanych dziełach. Celem tego spotkania było wzbogacenie wiadomości dzieci na temat obszaru jakim jest sztuka, wykształtowanie wrażliwości artystycznej  a także wzbogacenie słownika dzieci w danym obszarze.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

Pasowanie Misiów i Tygrysków

W pewien czwartek odświętnie ubrani czekaliśmy za naszymi rodzicami. Dzień to był niezwykły ponieważ od tej pory mieliśmy stać się prawdziwymi Przedszkolakami.  Występy piękne zaprezentowaliśmy, przysięgę wyrecytowaliśmy, później żwawym krokiem do Pani Dyrektor po kolei podchodziliśmy i niczego się nie baliśmy.  Tak więc od tej pory: co dzień rano buzię będziemy mieć roześmianą, będziemy nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać, zjadać będziemy wszystko z talerzyka oraz będziemy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować.                                                                                                         Pozdrawiamy Misie i Tygryski z Paniami