Przejdź do głównej zawartości

W Galerii       Dziś mieliśmy przyjemność obcować ze sztuką w Galerii Sztuki Współczesnej "Magiel" Pana Dawida Szafrańskiego, w której aktualnie trwa wystawa Jarosława Boguckiego. Dzieci odwiedzały się co to jest rzeźba, hologram, hologram tęczowy, a wszystko to na przykładzie wystawianych prac.
Pan Dawid zaprosił nas już na następną wystawę i na pewno z niego skorzystamy ;D
OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych. 

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki.