"NIEZWYKŁA MOC ZWYKŁEGO CZYTANIA"

14 czerwca nasze przedszkole odwiedzili gimnazjaliści z kl. 1a i  2c z  Zespołu Szkół im. Polskich Noblistów w Wielichowie, którzy brali udział w Przemarszu Czytelniczym, kończącym projekt "Niezwykła Moc Zwykłego Czytania".Uczniowie przeczytali Krasnalom i Misiom bajki i porozmawiali z nimi na temat książek, bo jak na pewno każdy się domyśla,  o bajkach dzieci wiedzą wszystko. Na pożegnanie gimnazjaliście podarowali przedszkolakom książki, które to im rodzice czytali jak byli mali. Dziękujemy :)

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA