"NIEZWYKŁA MOC ZWYKŁEGO CZYTANIA"

14 czerwca nasze przedszkole odwiedzili gimnazjaliści z kl. 1a i  2c z  Zespołu Szkół im. Polskich Noblistów w Wielichowie, którzy brali udział w Przemarszu Czytelniczym, kończącym projekt "Niezwykła Moc Zwykłego Czytania".Uczniowie przeczytali Krasnalom i Misiom bajki i porozmawiali z nimi na temat książek, bo jak na pewno każdy się domyśla,  o bajkach dzieci wiedzą wszystko. Na pożegnanie gimnazjaliście podarowali przedszkolakom książki, które to im rodzice czytali jak byli mali. Dziękujemy :)

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Pracowite Pszczółki

W czasie nauczania zdalnego dzieci z grupy Pszczółki wykazały się pomysłowością i wykonały       w domu przepiękne prace plastyczne.