PSZCZÓŁKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE!

19 czerwca nasze kochane Pszczółki na dobre pożegnały się ze swoim przedszkolem. Z tej okazji zaprosiły swoich rodziców i wszystkich pracowników na uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Wzruszeń było bardzo dużo, łza w oku zakręciła się wszystkim, którzy usłyszeli piękne słowa podziękowania od naszych przedszkolaków. A szczególnie ciężko było rodzicom oraz pani Marcie i pani Ani - to niby tylko 3 lata a stworzyli wspaniałą, przedszkolną rodzinę, która na zawsze zostanie w ich pamięci.

Na nową drogę w szkolny świat życzymy wszystkim Pszczółkom samych sukcesów, wspaniałych przyjaciół i wiary we własne możliwości! I pamiętajcie kochani, że jesteście bardzo wartościowymi małymi ludźmi. Kochamy Was!

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D