PSZCZÓŁKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE!

19 czerwca nasze kochane Pszczółki na dobre pożegnały się ze swoim przedszkolem. Z tej okazji zaprosiły swoich rodziców i wszystkich pracowników na uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Wzruszeń było bardzo dużo, łza w oku zakręciła się wszystkim, którzy usłyszeli piękne słowa podziękowania od naszych przedszkolaków. A szczególnie ciężko było rodzicom oraz pani Marcie i pani Ani - to niby tylko 3 lata a stworzyli wspaniałą, przedszkolną rodzinę, która na zawsze zostanie w ich pamięci.

Na nową drogę w szkolny świat życzymy wszystkim Pszczółkom samych sukcesów, wspaniałych przyjaciół i wiary we własne możliwości! I pamiętajcie kochani, że jesteście bardzo wartościowymi małymi ludźmi. Kochamy Was!

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA