_MADE BY KOTWIS_ - udział w spotkaniu kuratorskim.

Niezmiernie miło jest nam pochwalić się faktem, że także w tym roku szkolnym zostaliśmy zaproszeni do współpracy z Galerią Sztuki Współczesnej MAGIEL 😊 MISIE oraz PSZCZÓŁKI zobaczyły już jedną wystawę pt.: MADE BY KOTWIS. Aspektem przewodnim prac, które przedszkolaki miały możliwość podziwiać był Obiekt i Elektronika. Spotkanie, które z ogromnym zaangażowaniem prowadził kurator Galerii - Pan Dawid Szafrański, z pewnością wywołało u dzieci ogromne zainteresowanie i fascynację. Kontakt że sztuką jest niezmiernie istotnym elementem w edukacji. Cieszymy się, że dzięki pomocy Pana Dawida, nasze przedszkolaki mają możliwość obcowania z nią tak często 😊

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).