Świąteczny teatrzyk

Atmosferę zbliżających się do nas Świąt Bożego Narodzenia, doskonale uzupełnił dzisiejszy teatrzyk o tematyce świątecznej. W przedstawieniu tym dzieci poznały postać diabełka, który zamienił drogowskazy i Święty Mikołaj nie wiedział jak przybyć do dzieci. Postacią, która pomogła dzieciom znaleźć rozwiązanie tej sytuacji był Aniołek, który upominał niesfornego diabełka i pomógł dzieciom śpiewem przywołać Świętego Mikołaja :) Zarówno Diabełek jak i Aniołek okazali się być sympatycznymi postaciami, które dostarczyły naszym przedszkolakom " tonę" śmiechu :)

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Zajęcia zdalne - Święto rodziców - Misie

W tygodniu poświęconym rodzicom Misie pomagały swoim rodzicom, wykonały laurki, a także wykonywały zwariowane ćwiczenia matematyczne.