Przejdź do głównej zawartości

Zajęcia zimoweW tym tygodniu zaczęliśmy omawiać treści związane z aktualną porą roku - Zimą . Omawiamy symbole Zimy i jej charakterystyczne cechy 😉 Niestety śniegu za oknem brak , i tak bardzo nam za nim tęskno, że robiliśmy już gazetowe śnieżki, przeprowadziliśmy bitwy na śnieżki A dziś stworzyliśmy piękne krajobrazy zimowe przy pomocy pianki kosmetycznej oraz kleju 😊


OSTATNIO CZYTANE

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!
Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
Pracowite Pszczółki

W czasie nauczania zdalnego dzieci z grupy Pszczółki wykazały się pomysłowością i wykonały       w domu przepiękne prace plastyczne.