Przejdź do głównej zawartości

Szanuj Ziemię


Przedszkolaki ze " Świata Bajek" bardzo troszczą się o naszą planetę. Dzieci chcą żyć przecież w zdrowym, czystym i pięknym środowisku :) Z racji obchodów kwietniowego Dnia Ziemi przedszkolaki wyruszyły w pochodzie ulicami Wielichowa i zachęcały mieszkańców do dbania o środowisko poprzez segregację odpadów. Mamy nadzieję, że hasła promowane przez dzieci trafiły do dużej liczby odbiorców :)
OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki. 

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.