Przejdź do głównej zawartości

Szanuj Ziemię


Przedszkolaki ze " Świata Bajek" bardzo troszczą się o naszą planetę. Dzieci chcą żyć przecież w zdrowym, czystym i pięknym środowisku :) Z racji obchodów kwietniowego Dnia Ziemi przedszkolaki wyruszyły w pochodzie ulicami Wielichowa i zachęcały mieszkańców do dbania o środowisko poprzez segregację odpadów. Mamy nadzieję, że hasła promowane przez dzieci trafiły do dużej liczby odbiorców :)
OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
Urodziny Oliwki

URODZINKI EMILKI i ANI