Przejdź do głównej zawartości

Zajęcia zdalne - Moja ojczyzna - Misie

Przed świętami majowymi Misie wraz z rodzicami w domu robiły bardzo wiele. Miały okazję zapoznać się z prezentacją multimedialną na temat naszej ojczyzny. Wykonały pracę plastyczną "Godło Polski" według własnego pomysłu. Uczyły się piosenki "Jestem Polakiem" oraz wykonały karty pracy, a na koniec razem z rodzicami wywieszali Flagę Polski. OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
Urodziny Oliwki

URODZINKI EMILKI i ANI