Przejdź do głównej zawartości

Zajęcia zdalne - Moja ojczyzna - Misie

Przed świętami majowymi Misie wraz z rodzicami w domu robiły bardzo wiele. Miały okazję zapoznać się z prezentacją multimedialną na temat naszej ojczyzny. Wykonały pracę plastyczną "Godło Polski" według własnego pomysłu. Uczyły się piosenki "Jestem Polakiem" oraz wykonały karty pracy, a na koniec razem z rodzicami wywieszali Flagę Polski. OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki. 

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.